
влевовправо
Жіноча шкіряна сумка 03 чорна
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 01030101
2 360 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 933-63-22
- +380 (98) 459-39-48
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичні, стильні та добротні сумки з якісної натуральної шкіри. Безліч кишень робить сумку неймовірно практичною: кожній дрібниці тут знайдеться своє місце. Сумка закривається на блискавку. Усередині - синтетична підкладка, одне загальне відділення, три кишені для мобільного та для дрібних предметів, одна накладна кишеня на блискавці та ще одна кишеня на блискавці. Сумка має кокетливу форму трапеції, що може бути дуже корисним, коли потрібно покласти пляшку води, парасольку або покупки з бутика:)
Більше ніяких передоплат при відправці товару післяплатою компанії "Нова Пошта". Ви довіряєте нам, ми - довіряємо Вам!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ручок | 230 мм |
- Ціна: 2 360 ₴








