
Жіноча шкіряна сумочка кроссбоді 60 бордо
- В наявності
- Код: 01600104
1 560 ₴
- +380 (98) 459-39-48
Жіноча стильна сумка крос-боді виконана з якісної натуральної шкіри. Сумка закривається на блискавку. Має одне основне відділення, всередині є одна кишеня на блискавці оздоблена шкірою і одна кишеня для інших дрібниць. Всередині - якісна і щільна синтетична підкладка.
З зовні сумки є карман на блискавці і карман який закривається кнопкою. У комплекті текстильний плечовий ремінь, який знімається і регулюється по довжині.
Розмір сумки:
Довжина (по дну) - 20,5 см
Ширина (по дну) - 7 см
Висота - 14 см
Замовити дану модель можна в іншому кольорі. Напишіть нам для уточнення. Роздивитися інші кольори шкіри можна на прикладі інших моделей сумок і рюкзаків нашого магазину на сайті.
Український виробник шкіряних сумок "BagTur"
Сумка упаковується в мішок та картонну коробку для забезпечення збереження товару під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Зерниста |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина ручок | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бордо |
- Ціна: 1 560 ₴









