
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка середнього розміру, для любителів сумочок на одну ручку. Сумка виготовлена з якісної натуральної шкіри турецького виробництва, яка називається "флотар", має цікавий дизайн-вона зшита з двох головних елементів. Зверху сумка закривається на блискавку. Спереду і позаду дві функціональних кишені на блискавки. Всередині - щільна синтетична підкладка, велика кишеня на блискавки розділює сумку на два основних відділення, в одному з яких є дві маленькі кишені для дрібничок, у другій половині - одна накладна кишеня на блискавці.
Більше ніяких передоплат при надсиланні післяплатою компанії "Нова Пошта". Ви довіряєте нам, ми – довіряємо Вам!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 310 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Користувальницькі характеристики | |
| висота ручок | 300 мм |
- Ціна: 2 360 ₴









