Кошик
313 відгуків

Види шкіри

Шкіряні вироби завжди залишаються в моді. Вони практичні, довговічні, за ними легко доглядати. Сьогодні існує великий вибір матеріалів (різних видів шкіри) з яких виготовляють шкіряні вироби (сумки, гаманці та ін). Команда BagTur розповість детальніше про види шкіри і допоможе Вам правильно вибрати якісну шкіряну сумку, яка буде радувати Вас і служити довго.

 

Для виготовлення сумок наша компанія, переважно, використовує шкіру великої рогатої худоби (ВРХ) з різним тисненням так їх без них. Такий вид шкіри є найбільш цінним і популярним, якісним і доступним. Шкіряні сумки, без сумніву, є міцними і довговічними.

 

Для того, щоб зробити сумку стильною і оригінальною ми використовуємо шкіру з тисненням "кайман" або "рептилія", шкіру "флотар", "наплак", "наппа", "замшу", "краст" та ін.

 

"Флотар" - це вид шкіри, яка має рівномірний тиснення, гладку і матову фактуру, підвищену еластичність. Для виготовлення використовується спеціальний верстат, за допомогою якого і наноситься даний вид тиснення.

"Наплак" - це лакована шкіра. На відміну від лакової, цей вид шкіри більш еластичний, м'який і стійкий до навколишній середовищі. Має елегантний зовнішній вид і прекрасно підходить для виготовлення сумок, клатчей та інших аксесуарів.

"Наппа" - це особливо м'яка і тонка шкіра, яка виготовляється за допомогою хромового дублення. Це матеріал, який надає широкий асортимент різних видів: матова, гладка, перфарированная, блискуча. Необхідно відзначити, що незважаючи на товщину шкіри "наппа", сумки, виготовлені їх такого матеріалу міцні, довговічні і якісні.

"Нубук" це тонкий, але зносостійкий матеріал, який виготовляється методом шліфування шкіри матеріалами, які мають малозернистую структуру. Це дуже м'який і трохи шорсткий на дотик матеріал. Є довговічною і зносостійкого, навіть після тривалого використання не втрачає свій первісний вигляд.

"Замша" - це вид шкіри, яка має невелику шорсткість за рахунок специфіки її обробки. Обробляється з двох сторін за допомогою верстата, де довгими і гострими ножами матеріал розділяється на дві частини: мездровую і лицьову. Замша має прекрасну фактуру і вишуканий зовнішній вигляд. Є зносостійким і дихаючим матеріалом.

Шкіра "краст" - це вид обробки шкіри, яка підлягає найменшому впливу. За рахунок цього зберігається природна міцність і природний малюнок. Має гладку поверхню і прекрасно підходить для виготовлення сумок, гаманців та ін. аксесуарів.

 

Що таке «спилок» і чому така шкіра коштує дешевше?

"Спилок" - це матеріал, який дуже схожий зовнішнім виглядом на замшу (має шорстку і ворсисту поверхню), при правильній обробці практично не поступається якості інших видів шкіри, і коштує дешевше. У чому ж секрет?

Спилок отримують у процесі розподілу сировини на шари: перший шар-це натуральна шкіра; другий шар це і є спилок. За рахунок цього «спилок» коштує дешевше, т. к. не має верхнього, найбільш міцного шару шкіри. Хоча при правильній обробці вироби з такого матеріалу виглядають красиво і не поступаються якістю, ми не виробляємо сумки з "спілка". Зауважте, що продукція китайських брендів, яку продавці представляють покупцеві, як "замша", в 99,9% випадків є саме спілком.

 

Ми є виробником шкіряних сумок і надаємо нашим клієнтам якісні шкіряні сумки за хорошою ціною. BagTur це:

- зручна форма замовлення і швидка доставка

- великий асортимент і стильні моделі сумок

- вигідні ціни

- гарантія (надаємо гарантію на вироби 50 днів з дня покупки).

Шановні покупці, зверніть увагу: ми робимо наші вироби ТІЛЬКИ з натуральної шкіри.

 

Замовити шкіряну сумку

Зробити замовлення Ви можете на нашому сайті через зручну форму замовлення або зателефонувавши за вказаними в контактах телефонами. Здійснюємо доставку в усі міста України.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner